Sayfamızı görüntüleyebilmek için lütfen internet tarayıcınızı güncelleyiniz!

Try Firefox ya da Chrome!

Dora Park II Proje Hakkında

Dora Park

Proje Hakkında

Beklenen Proje başladı: 2+1'den 6+2'ye kadar geniş ailelerinde rahatça yaşıyabileceği bir konfor sizleri bekliyor. Dora Park II projesi yaşamın sınırını ortadan kaldırıyor.Dora Park II sıradışı tasarımı ile gözleri üzerine topluyor. Lüks ve konforlu, rahatlık ve güvenlik anlayışına yeniden tanımlıyor. Ailenizle birlikte huzuru kat ve kat yaşayacaksınız.

Lüksü Beylikdüzünde Nasıl Tanımlarsınız ?

imageÖzel Dinlenme Locaları
Açık Havuz
Mini Gölet
Oyun Parkı
Spor Sahası
Ve En Önemlisi Ultra Lüks Daireler

Güvenliğiniz Emin Ellerde

image
Günün her saati özenle korunan Dora Park 2, sizin ve aileniz için en güvenli yerlerden biri. 7/24 kontrollu araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile güvenliğinizi en üst düzeyde tutuyoruz.

Siz Hayal Ettiniz Biz Gerçekleştirdik...

imageEn kaliteli üreticilerden alınan ürünlerin kaliteli uygulama ile birleştiği Dora Park, sizlere modern iç mimarinin tüm evrelerini yaşatıyor.
Beyazlar İnşaat Güvencesi İle, Doğa İle Yaşamınızı Bir Araya Getirdik...

Sosyal Yaşam

Günün yorgunluğunu, doğa’ya atın ! Dora Park’da sağlıklı bir yaşam sürmek için fitness salonu ve yüzme havuzundan yararlanabilir; güne sporla başlayıp günü yine sporla bitirebilirsiniz. Size özel Sauna, Hamam gibi spa ünitelerinide bünyesinde bulunduran projemizde günün yorgunluğunu keyifle atacaksınız... Siz, yakınlarınızla birlikte özel peyzajlı bahçelerdeki dinlenme alanlarında günün stresinden arınırken çocuklarınız da güvenli bir şekilde oyun parkında oynayabilir.

Doğal Yaşam

Başarılı bir hayatın anahtarı; iyi seçilmiş bir evden geçer. Dora Park’da görebileceğiniz sonsuz huzur ve yeşil çevresi ile içerisinden hiç çıkmak istemeyeceksiniz. İstanbul’un göbeğinde 32.000 m2 alana konumlandırılmış, % 75’i yeşil alana sahip, bir ev hayal edip, sahip olabilceğiniz tek adres. Şehirin ortasında doğa’da yaşam...

Dora Park

İstanbul`un gözde ilçeleri arasında yer alan Beylikdüzü, Yeşil Vadi Projesi ile İstanbul`un yeni yüzü olacak. Marmara Denizi’nin temizlenmesi ve Kavaklı deresinin ıslahı ile birlikte geliştirilen Yeşil Vadi Projesi İstanbul’un akciğeri olma yolunda oldukça büyük bir adım. Kolları ile birlikte toplam uzunluğu 9 km, alanı yaklaşık 1 milyon metrekare olan bu proje, Dora Park’ın komşusu... İstanbul’un yeni akciğerine cephe olmanın avantajını yaşamak özel bir ayrıcalık olacak. Fonksiyon ve karakteristik özellikleri açısından 6 bölgeye ayrılan vadinin başlangıç noktasını oluşturan birinci bölümünde; insanların dikkatini vadiye çekebilmek, sevdikleri ve aileleriyle birlikte tüm hafta sonlarını zevkle geçirebilecekleri, değişik aktivitelere katılabilecekleri farklı fonksiyonlar yaratabilmek amaçlanıyor. Giriş meydanı; insanların dikkatini vadiye çeken sütunlar, su jetleriyle oluşturulan su gösteri alanları, localardan oluşan oturma birimleri, çiçek parterleri ve açık hava sergi alanlarından oluşuyor. Ana meydanın yanında yer alan çocuk oyun alanı, meydanı daha kozmopolit bir hale getiriyor. Bisiklet kiralama alanından sonra vadi içi yollar bisiklet ve yaya yolları olmak üzere ikiye ayrılan bir yaya yolu gerektiğinde servis yolu olarak da kullanılabiliyor. Yapay dere görünümüyle oluşturulmuş gölet, piknik alanları, alan içinde ilerleyen alternatif yaya yolları, zanaat ve ticaret birimleri ile beraber tasarlanmış olan zanaat ve ticaret meydanı kendi içinde bir bütün oluşturuyor. Aynı zamanda yapılan el işleri ve ürünlerini sergileme imkânı veriyor. Bu alana hizmet veren bir otopark bulunurken alanın son bölümünde, tekrar bir birleşme alanı olarak tasarlanan ikinci ana meydanda oturma birimlerine, çiçek parterlerine, çocuk oyun alanına, havuzlara, büfeye ve restorana yer veriliyor.

Dora Park
Dora Park Dora Park Dora Park